Na terenie Rzeczpospolitej Polskiej import uprawa hodowla czy sprzedaż marihuany jest nielegalna i klasyfikowana jako przestępstwo.Zgodnie z Obowiązującym prawem i ustawą za posiadanie nawet najmniejszej ilości marihuany grozi kara do 3 lat więzienia.
Ta strona w żadnym razie nie zachęca do uprawy konopi ani do produkcji marihuany, służy jedynie celom edukacyjnym i dotyczy wyłącznie krajów, w których uprawa konopi jest legalna.

wtorek, 17 lipca 2012

Uprawa marihuany - jak sadzić marihuanę

Sprawa jest bardzo indywidualna i dużo zależy od pogody. Za dobry czas do sadzenia można przyjąć na przykład początek lipca. Jest to bardzo bezpieczny termin i pozwala na uzyskanie zadowalających rezultatów. Jak wiadomo, im więcej czasu tym większe plony, trzeba jednak pamiętać, że zwiększa się również ryzyko. Pogoda dyktuje wszystko i trzeba wziąć pod uwagę np. ewentualne przymrozki.Rośliny rosną tym szybciej, im są większe, dlatego wielkość na jesieni zależy mocno od czasu wysadzenia. Zbiory z jednej dużej, dobrze rozkrzewionej rośliny będą większe, niż z kilku średnich.

Konopie zaczynają kwitnąć w reakcji na skracający się dzień mniej więcej na
początku sierpnia. Dokładny czas zależy od odmiany, niektóre mogą zacząć na przykład dopiero pod koniec sierpnia. Kwitnienie zajmuje około dwóch miesięcy - okres kwitnienia jest często podawany w katalogach. 

Jeśli nie można dostarczyć wystarczającej ilości światła, bądź nie mogliśmy wsadzić roślin odpowiednio wcześnie dobrym wyborem są automaty. Rośliny te są tak zmodyfikowane, że zakwitają nie w reakcji na światło, ale zaraz po osiągnięciu pewnej wysokości, czyli ok. 5-6 "pięter" liści. Zależnie od odmiany może to trwać 2 tygodnie aż do około miesiąca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz