Na terenie Rzeczpospolitej Polskiej import uprawa hodowla czy sprzedaż marihuany jest nielegalna i klasyfikowana jako przestępstwo.Zgodnie z Obowiązującym prawem i ustawą za posiadanie nawet najmniejszej ilości marihuany grozi kara do 3 lat więzienia.
Ta strona w żadnym razie nie zachęca do uprawy konopi ani do produkcji marihuany, służy jedynie celom edukacyjnym i dotyczy wyłącznie krajów, w których uprawa konopi jest legalna.

czwartek, 26 lipca 2012

Uprawa marihuany - jak uprawiać marihuanę

Uprawę trzeba dokładnie zaplanować i przemyśleć, bo każde straty bolą. Do wyboru jest wiele odmian i krzyżówek, ale przede wszystkim powinniśmy zdecydować w jakich warunkach uprawiać. Uprawa indoor i outdoor wymaga nieco innego podejścia i środków. Żeby zminimalizować straty dobrze przygotować całe zaplecze wcześniej, bo rozpoczęcie od zakupu nasion i kiełkowania szybko może się zemścić. Dobrze przemyśleć wszystkie warianty i wcześniej przygotować się na nie. Pierwsze musi
być zawsze miejsce, miejsce które spełni wszystkie wymagania rośliny odnośnie nasłonecznienia, wilgotności, jakości gleby. Masz miejscówkę, to możesz się zająć kiełkowaniem, sadzeniem i podlewaniem roślinki.Jak rośliny trochę urosną, przesadzamy je do gleby w uprzednio wybranej miejscówce. Jak tylko rośliny zaczną kwitnąć trzeba rozpoznać i usunąć osobniki męskie i niecierpliwie czekamy. Gdy tylko kwiatostany dojrzeją zaczynamy zbiory.

1 komentarz:

  1. Ważnym elementem jest przede wszystkim wybór odmiany. Następnie odpowiedni sklep z nasionami marihuany też jest ważny. Weed24.pl i Weed-Seed.pl wg nas to sprawdzony i bezpieczny wybór.

    OdpowiedzUsuń